Türk Kızılay Ankara Şubesi’nin gayretleriyle ihtiyaç sahibi bir ailenin engelli çocukları için hasta yatağı ve tekerlekli sandalye yardımında bulunuldu.

              Şubemizin çalışmalarıyla Ankara’da ikamet eden üç çocuklu bir ailenin 10 yıl önce geçirdiği trafik kazası sebebiyle yatalak duruma gelen oğulları için hasta yatağı ve tekerlekli sandalye temin edildi. İhtiyaç sahibi ailemizle yapılan görüşmede,yüzde 98 oranında engeli bulunan oğullarının devlet tarafından karşılanmayan bazı ilaçlarının bulunduğu kaydedildi. Ailenin yapılan hasta yatağı ve tekerlekli sandalye yardımının dışında, bu ilaçların tedariki noktasında da ayrıca nakdi desteğe ihtiyacı bulunuyor.  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’ndan aldıkları “evde bakım aylığı” ve evin tek çalışanı durumundaki babanın maaşından başka bir geliri bulunmayan aile, oğulları için gereken ilaçların sağlanması ve tedavi sürecinin devamı konusunda ekonomik sıkıntı yaşıyor. Hayırseverlerin bağışlarıyla hasta yatağı ve tekerlekli sandalye desteğinde bulunduğumuz aileye, yine hayırseverlerinin bağışlarıyla gereken ilaçların tedariki için de nakdi destek sağlamayı hedefliyoruz.

 

               Hayatın pek çok sahasında insanlık namına faaliyetlerine devam eden Türk Kızılay, hayırseverlerden aldığı güçle ülkemizde ve dünyanın pek çok yerinde mağdurların, muhtaçların, afetzedelerin ve nice yardım bekleyenlerin imdadına koşuyor, çaresizliğe umut oluyor. Bu iyilik hareketinde Ankara şubemiz de üstüne düşeni tüm gücüyle yerine getirmeyi sürdürüyor. Özellikle insan sağlığı noktasında büyük bir hassasiyete sahip olan şubemiz, bugüne değin birçok aileye tıbbi malzeme ve donanım yardımında bulundu. Şubemizin titizlikle sürdürdüğü çalışmalara siz de “kizilayankara.org.tr” web adresimiz üzerinden yapacağınız bağışla katkı sağlayıp ihtiyaç sahibi bir ailemize destekte bulunabilirsiniz. #SensizOlmaz

 •  
 •  
 •  
 •  
 

1 Yorum

 1. He Makes Money Online WITHOUT Traffic?

  Most people believe that you need traffic to profit online…
  And for the most part, they’re right!
  Fact is.. 99.99% of methods require you to have traffic.
  And that in itself is the problem..
  Because frankly, getting traffic is a pain in the rear!
  Don’t you agree?
  That’s why I was excited when a good friend told me that he was profiting, but with ZERO traffic.
  I didn’t believe him at first…
  But after he showed me the proof, it’s certainly the real deal!
  I’m curious what your thoughts are.
  Click here to take a look >> https://bit.ly/3mOAfVp
  Please view it before it’s taken down.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz