Short Story

Covid 19 ile mücadele kapsamında 2020 Ramazan ayında günlük 14.500 ihtiyaç sahibine hergün gönüllü ekiplerimiz yemek ulaştırdı.Ekonomik yoksunluk içindeki  ihtiyaç sahiplerinin evlerine ulaşmak için modern paketleme sitemine geçtik. Hijyenik koşullarda paketlenen yemeklerimiz servis ağımızla günlük olarak evlere ulaşmaya devam ediyor.Siz değerli bağışçıların desteğiyle bu iyilik sofralarını kurmaya devam ediyoruz.

Aşevi Yemek Bağışı

TÜRK KIZILAY ANKARA

  • 100.000,00

    Bağış Hedefi
  • 12.605,00

    Toplanılan Miktar
  • 0

    Kalan Gün
Yüzde :
12.61%
Minimum amount is ₺1 Maximum amount is ₺ Put a valid number

TÜRK KIZILAY ANKARA

7 Kampanya | 0 Sevilen Kampanyalar

Tüm Kampanyalar

Kampanya Hakkında

Türk Kızılay kuruluşundan bu yana savaşlarda, savaşları izleyen göçlerde , doğal afetlerde kriz bölgelerinde aşevleri kurarak ihtiyacı olanlara yemek dağıtmayı ana görevlerinden biri kabul etmiştir.  101 yıldır Türk Kızılay Ankara Şube’ye bağlı faaliyetlerini yürüten Ulucanlar Aşevi, hem ihtiyaç sahiplerinin beslenme ihtiyacını karşılamakta hem de yardımlaşmayı, hoşgörüyü arttıran ve toplumun kaynaklarını yine toplumun sorunlarını çözmek için harekete geçiren uygulamaları ile ihtiyaç sahiplerinin yanındadır.

Sizlerin destekleriyle normal günlerde 5.000 kişiye, olağanüstü günlerde ise 14.500 ihtiyaç sahibine  her gün pişen sıcak yemeklerimiz ile konuk oluyoruz. Siz de bu iyilik kervanına destek verebilirsiniz…