GIDA KOLİSİ İHALE ÇAĞRISI – İHALE NO: #ITB20011

İhale Numarası: #ITB20011 Türk Kızılay Ankara Şubesi hizmetlerinde kullanılmak üzere, 1000 adet gıda kolisi satın alınacaktır. Teklifler, ekte sunulan dokümanlarla birlikte, idari ve teknik şartnamede belirtildiği şekilde teslim edilecektir.

TÜRK KIZILAY ANKARA ŞUBESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

· İdarenin Adı; Türk Kızılay Ankara Şubesi

· Teklif Verilecek Adres; Anafartalar Caddesi. Kale Mahallesi. Alataş sokak. No:18 Ulus/Ankara (Lojistik ve Satın Alma Birimi) · İhale dokümanının görülebileceği internet adresi; https://kizilayankara.org.tr

· İlgili Telefon; 0 553 857 19 16

· İlgili Faks; · İlgili e- posta; lojistik@kizilayankara.org.tr

· İhale Açılış Tarihi: 15.04.2021

· İhale başvurusunun yapılabileceği son tarih ve saat: 21.04.2021 – 17:00

İhaleye ilişkin başvurular https://kizilayankara.org.tr adresinden edinilen dokümanlarla Türk Kızılay Ankara Şubesi’ne yapılacak olup diğer iletişim yöntemleri ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Teklifiniz aşağıdaki 2 takım doküman içermelidir: 1) Teknik Teklif (Annex B + Destekleyici Dökümanlar) (zarfın içinde Teknik Teklif ve diğer tüm dökümanlar olacaktır) 2) Finansal Teklif (Annex C) (Zarfın içinde sadece Finansal Teklif olacaktır) Teklifler elle teslim veya kargo yoluyla Türk Kızılay Ankara Şubesine bağlı Şehit Serhat Önder Çocuk Koruma Merkezi 1. Kat Lojistik ve Satın Alma Birimi ofisindeki ihale sandığına, ihale numarası yazılmış mühürlü (kaşeli, ıslak imzalı) dış zarfın içinde iki ayrı zarf olacak şekilde; ihale numarası yazılmış ve kaşeli, ıslak imzalı halde, birinci zarfın üzerinde ‘’Teknik Teklif’’ ve ikincisinde: ‘’Finansal Teklif’’ yazılı olarak bırakılmalıdır.

Not: Tüm evraklar kaşeli, ıslak imzalı olması ve her zarfın dışında ihale numarası ‘’ITB20010’’ yazması gerekmektedir. Dış zarfta ihale numarası yazılı; dış zarfın içinde 1 adet ihale numarası yazılı finansal teklif ve 1 adet ihale numarası yazılı teknik teklif ve destekleyici dokümanlar yazması gerekmektedir.

İhale Dökümanları:

Annex A- Türk Kızılay Ankara Şubesi Gıda Kolisi Satın Alım Teknik Şartnamesi #ITB20011

Annex B- Türk Kızılay Ankara Şubesi-Teknik Teklif- Technical Offer #ITB20011

Annex C- Türk Kızılay Ankara Şubesi- Finansal Teklif Formu- Financial Proposal #ITB20011

Annex D- Türk Kızılay Ankara Şubesi-Tedarikçi Profili ve Kayıt Formu – ITB20011

Annex-E- Türk Kızılay Ankara Şubesi Gıda Kolisi Satın Alım İdari Şartnamesi # ITB20011

akun pro jepang